• Najnowsza inwestycja Biała 16. Wyjątkowy dom w Międzyrzeczu Dolnym. Kliknij i sprawdź opis, specyfikację i całą galerię wizualizacji.
  Dom w Międzyrzeczu Dolnym

  Najnowsza inwestycja Biała 16. Wyjątkowy dom w Międzyrzeczu Dolnym. Kliknij i sprawdź opis, specyfikację i całą galerię wizualizacji.

 • Unikatowe apartamenty mieszczące się w nowo wyremontowanych kamienicach z XVIII wieku w centrum Bielska-Białej i Żywca.
  Ekskluzywne Apartamenty do wynajęcia

  Unikatowe apartamenty mieszczące się w nowo wyremontowanych kamienicach z XVIII wieku w centrum Bielska-Białej i Żywca.

Biura do wynajęcia

Oferujemy Państwu:

 • lokale biurowe w Bielsku-Białej w nowo wyremontowanej kamienicy z 1811 roku.
 • lokale biurowe w Żywcu w kamienicy z 1817 roku.

Oba obiekty są po kapitalnym remoncie. Posiadają one niepowtarzalną stylistykę wnętrz, polegającą na zachowaniu i podkreśleniu niektórych elementów starej architektury w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami sprawiającymi, że przebywanie w nich daje poczucie komfortu i relaksu, są to wyjątkowe wnętrza które dzięki szczególnemu klimatowi budynków tworzą niezwykłą atmosferę do pracy, a także budują prestiżowy wizerunek Państwa firmy. Lokale umiejscowione są w centrum Bielska-Białej oraz Żywca, w atrakcyjnych, wygodnych do komunikacji punktach tych miast. Posiadają dostęp do parkingu.

Zapraszamy do obejrzenia lokali i negocjacji, tym bardziej, że relacja ceny do jakości jest bardzo korzystna.

Lokale biurowe znajdują się w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie w pobliżu centrum miasta. Budynek zlokalizowany jest w okolicy Ratusza, Urzędu Miejskiego oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. W pobliżu znajdują się 2 parkingi. Obiekt monitorowany jest przez profesjonalną firmę ochroniarską z brygadą interwencyjną, każde biuro posiada oddzielny alarm. Przy wejściu do budynku recepcja. Biura posiadają własną toaletę oraz aneks kuchenny. Wynajmując biuro zyskują Państwo: ? Do dyspozycji wynajmujących sekretarka/recepcjonistka, która służy pomocą gościom biura, a pod Państwa nieobecność może odbierać telefony i przekazywać informacje. Rozwiązanie doskonałe dla mniejszych firm, które nie posiadają dodatkowych pracowników administracyjnych. ? Możliwość korzystania z usług osoby sprzątającej. ? Wysoki standard biura odpowiada potrzebom wymagających klientów. Lokal idealny do prowadzenia kancelarii adwokackiej, działalności notarialnej i innych prestiżowych zawodów.

W ciepłej i przytulnej atmosferze zjesz pyszne i niezwykłe dania, przygotowane specjalnie dla Ciebie

Nasze apartamenty zaaranżowane są na wzór mieszkania, niezależna kuchnia, łazienka, salon i sypialnia.

Biała 16 realizuje nowe inwestycje. Sprawdź nasze domy do 100 m², indywidualne projekty.

Świadczymy kompleksowe usługi docieplania i ocieplania budynków oraz renowacji i malowania elewacji.

Znajdziesz nasz również tutaj: