• Wyjątkowy dom w Międzyrzeczu Dolnym na wynajem. Kliknij i sprawdź opis, specyfikację i całą galerię wizualizacji.
    Dom w Międzyrzeczu Dolnym

    Wyjątkowy dom w Międzyrzeczu Dolnym na wynajem. Kliknij i sprawdź opis, specyfikację i całą galerię wizualizacji.

  • Unikatowe apartamenty mieszczące się w nowo wyremontowanych kamienicach z XVIII wieku w centrum Bielska-Białej i Żywca.
    Ekskluzywne Apartamenty do wynajęcia

    Unikatowe apartamenty mieszczące się w nowo wyremontowanych kamienicach z XVIII wieku w centrum Bielska-Białej i Żywca.

Ekskluzywny budynek w Bronowie koło Bielska-Białej

Już podjeżdżając pod tą wiejską rezydencję położoną w malowniczej miejscowości u podnóża Beskidów widzimy, że ma ona wyjątkowy charakter.

Wita nas 20-arowy ogród, z przestrzenią zaaranżowaną kompozycją kamiennych skalniaków, dróżek z kostki brukowej, murków. Znajduje się tu także niewielki budynek, który może pełnić funkcję biura lub pomieszczenia dla ochrony. W letnich miesiącach ulubionym miejscem będzie zapewne zadaszona oranżeria z grillem.

Wkraczamy do domu, przesyconego słońcem Prowansji i rustykalnym spokojem. Przestrzenne wnętrza są pełne harmonii naturalnych materiałów: króluje tu kamień, drewno, gres, ceramika. Na parterze do długich, ciekawych rozmów zachęca salon pełen światła wpadającego przez ogromne, półokrągłe okna, w chłodne dni rozświetlanego także blaskiem ognia z kominka. Salon, posiadający wyjście na obszerny taras. Jest on otwarty na jadalnię, której sercem jest wielki dębowy stół, stworzony do rodzinnych biesiad. Specjały na ten stół pochodzą z urokliwej kuchni, której wiejski klimat przywodzi na myśl najlepsze skojarzenia z domowym ciepłem. Ciekawa zabudowa cechująca się dbałością o każdy detal stylu w rustykalnej formie zamyka wszystkie niezbędne sprzęty. Na parterze do bardziej kameralnych spotkań idealny jest drugi nastrojowy salon.

W tej części domu znajdziemy także gabinet oraz romantyczną łazienkę wykończoną włoskim gresem z wolno stojącą stylową wanną oraz z pełnym wyposażeniem. Na parterze niepowtarzalny klimat tworzy zróżnicowana faktura ścian: kamienna, ceglana, a także chropowaty tynk.

Na parterze znajduje się całe funkcjonalne zaplecze techniczne domu: pralnia wyposażona w pralkę i suszarkę, kotłownia – z piecem gazowym i na eko-groszek.

Do górnej części domu prowadzą piękne, szerokie schody. Gdy po nich wejdziemy, znajdziemy 5 przestronnych sypialni, łazienkę oraz 2 garderoby. Wyposażenie doskonale podkreśla walory architektoniczne poddasza. Dachowe okna doświetlają wnętrza, a w łazience wanna została umieszczona w zacisznym miejscu pod skosem. Małżeńska sypialnia znajduje się w wieżycy, co nadaje jej wyjątkowo romantyczny charakter.

Dom ten pełen jest urokliwych zakątków, wysmakowanych detali, które przenoszą nas w czasie. Niepowtarzalne elementy wystroju – takie, jak umywalki z kwiatowymi ornamentami sprawiają, że nawet największy obieżyświat w tych wnętrzach stanie się domatorem…

GALERIA ZDJĘĆ

Comments are closed.

W ciepłej i przytulnej atmosferze zjesz pyszne i niezwykłe dania, przygotowane specjalnie dla Ciebie

Nasze apartamenty zaaranżowane są na wzór mieszkania, niezależna kuchnia, łazienka, salon i sypialnia.

Sprzedaż i wynajem luksusowych nieruchomości na terenie Bielska-Białej i okolic.

Sprawdź jak aktywnie i rozrywkowo można spędzić czas w Bielsku-Białej i jego okolicach.

Znajdziesz nasz również tutaj: