• Specjalizujemy się w wynajmie Ekskluzywnych Apartamentów i Biur oraz Nieruchomości. Zapraszamy do rezerwacji kameralnej sali bankietowej.
    Witamy w Biała 16

    Specjalizujemy się w wynajmie Ekskluzywnych Apartamentów i Biur oraz Nieruchomości. Zapraszamy do rezerwacji kameralnej sali bankietowej.

  • Wyjątkowe miejsce ze świeżą, smaczną i domową kuchnią. Organizujemy imprezy okolicznościowe, przyjęcia rodzinne i firmowe, catering.
    Kameralna sala bankietowa

    Wyjątkowe miejsce ze świeżą, smaczną i domową kuchnią. Organizujemy imprezy okolicznościowe, przyjęcia rodzinne i firmowe, catering.

logo coffee bistro

Planując codzienny obiad, kolację, spodziewając się gości czy organizując przyjęcie lub spotkanie biznesowe, chcesz aby na stole znalazło się coś wyjątkowego, odbiegającego od standardów dzisiejszego rynku cateringowego a przede wszystkim smacznego. My Ci to zagwarantujemy, przejrzyj nasze menu i znajdź swoją ulubioną pozycję.


WYKONUJEMY RÓŻNEGO RODZAJU:

Wypieki cukiernicze,
Pasztety mięsne i Pieczenie,
Tarty i Lasagne,
oraz wiele innych wypieków na specjalne zamówienie.

kreska

Przy produkcji wykorzystujemy tylko naturalne produkty, najwyższej jakości, bez zbędnych polepszaczy. Zapraszamy do składania zamówień.

kreska

Pracę planujemy tak, aby przy odbiorze Państwa zamówienie było jak najświeższe i najsmaczniejsze, dlatego zamówienia są realizowane na bieżąco.

ZAMÓWENIA:

Gabriela Greń – tel.: 510 774 050

pizza


Galeria zdjęć

W ciepłej i przytulnej atmosferze zjesz pyszne i niezwykłe dania, przygotowane specjalnie dla Ciebie

Nasze apartamenty zaaranżowane są na wzór mieszkania, niezależna kuchnia, łazienka, salon i sypialnia.

Wynajem luksusowych nieruchomości, biur, lokali na terenie Bielska-Białej i okolic.

Sprawdź jak aktywnie i rozrywkowo można spędzić czas w Bielsku-Białej i jego okolicach.

Znajdziesz nasz również tutaj: